Provedu vás Bhútánem podle vašich představ. Jsem ta, která...

...miluje Bhútán pro jeho jedinečnou kulturu, usměvavé lidi, pikantní jídlo, vysoké hory, vonící chrámy a se vším z toho vás seznámí.

...zná ale i jeho cesty bez asfaltu zasypané sesuvy půdy, úřednické zádrhele a “neviditelné” restrikce, ale i s tím si poradí.

...putuje zemí skrz naskrz. Horizontálně i vertikálně. Pěšky, na kole, autem, busem, s kamarády, sama, s místní rodinou, s klienty. Také vy si můžete zvolit, jak to bude.

...pomůže vám prostě proměnit představy o cestě do Krajiny Hřmícího draka v realitu.

Můj bhútánský příběh

Vždy jsem ráda cestovala. Kdykoli, kamkoli, s kýmkoli, jakkoli. Když jsem neměla čas a chuť na organizaci, nechala jsem to na cestovní agenturu. Bylo to prostě pohodlné. Ale raději jsem měla, když jsem plán objevování nové krajiny sesnovala sama a také sama, nebo s malou partou kamarádů, ho uskutečnila. 

A tak to bylo i s Bhútánem.

Poprvé jsem ho navštívila s cestovní agenturou. Bylo to dobrodružné a program nabitý, ale někdy až příliš. Chtěla jsem vychutnávat, ne se hnát. Navštívená místa byla krásná a zajímavá, ale já toužila vidět i jiná. Chtěla jsem ještě támhleto a nechtěla zas tadyto. Něčeho bylo na mě moc, jiného zase málo. A tak jsem si to udělala po svém.

Další cestu jsem si již celou naplánovala a zorganizovala sama.
Itinerář, letenky, pojištění, trek, délku pobytu, roční období, výběr místního průvodce a agentury. Turistika v Bhútánu má mnoho omezení a musela jsem se jimi prokousat, aby byla každá další cesta lepší a lepší.

Právě díky tomuto procesu dnes:

 • radím
  jak, kdy, kam a s kým do Bhútánu cestovat
 • naslouchám
  vašim přáním, potřebám, tužbám a snům
 • tvořím
  vaši pohádkovou cestu podle bodu 2
 • zařídím
  vše potřebné, aby se mohla pohádka stát realitou
 • provázím
  vás touto pohádkou jako váš spolehlivý průvodce
 • vyprávím
  o tom příběhy na přednáškách soukromých, komorních i festivalových
 • spolupracuji
  s dalšími profíky a milovníky Bhútánu

Chcete to taky po svém?

Jste tady správně, pokud toužíte po cestě do Bhútánu...

 • ale nevyhovuje vám termín, délka nebo program, který nabízejí cestovní agentury
 • nemáte čas zkoumat možnosti a rádi byste starosti s organizací nechali na někoho spolehlivého
 • hledáte malou partu podobně naladěných lidí
 • chcete si cestu vychutnat sami, ale potřebujete pomoct s konceptem
 • máte o cestě svoje vlastní představy a potřebujete někoho, kdo vám je pomůže realizovat

Co na to říkají ti před vámi?

Bhútán jsem už navštívila v minulosti, ale se mojí druhou návštěvou jsem to chtěla jinak. Potřebovala jsem najít někoho, kdo by mi rozuměl a pomohl mi cestu zorganizovat. Zuzčine kontakty s lidmi v Bhútánu a schopnost zorganizovat výlet podle mých osobních potřeb a ještě v krátkém čase je pozoruhodná. Všechno bylo organizované hladce a s velkou dávkou profesionální pozornosti a osobní péče.
Alena Skrbková
Nemůžu uvěřit, že z prvotního nápadu “někam jet” a kontaktu na Tebe se zrodila neskutečná dovolená a nové přátelství. Moc mě bavila příprava - navrhla jsi nám itinerář na klíč, podle našich časových možností a přání, co za dobrodružství zažít... Provedla jsi nás veškerou administrativou, balením a nakonec jsi nás čekala s uvítacím výborem na letišti. Tvoje znalosti místní kultury i historie jsou ohromné, nepamatuji, že bych se kdy dozvěděla někde víc.
Markéta Trnečková
Milá Zuzko, jsem moc rád, že jsem mohl objevovat Bhútán právě s Tebou. Všechno bylo bezvadně zorganizované. O Bhútánu a navštívených místech jsi věděla někdy víc než místní průvodce. A hlavně jsi byla super parťačka na cestování! Opravdu moc děkuji a stále s láskou vzpomínám na místní jídlo, lidi, chrámy, návštěvu festivalu Paro Tsechu za úsvitu, trek na Tygří hnízdo, nebo jak jsme vyvěsili lungtu u Hořícího jezera… Hned bych jel zase!
Karel Maixner